Wydarzenia

Aktualności

  • Wygrana w sporze z syndykiem w precedensowej sprawie o wartości ponad 4 mln PLN
    Bartosz Sokół reprezentował spółkę z branży medycznej, od której syndyk masy upadłości domagał się w trybie właściwym dla prawa upadłościowego blisko 4 mln PLN. Podstawą roszczeń syndyka była specyficzna konstrukcja depozytu nieprawidłowego i przepływów pieniężnych pomiędzy upadłym a spółką Klienta w przedpolu upadłości, którą syndyk uznał za skutkującą pokrzywdzeniem wierzycieli … Czytaj więcej.
  • Sukces sanacji! Uzdrowienie przedsiębiorstwa i pełne zaspokojenie wierzycieli
    Z satysfakcją informujemy o zakończeniu sukcesem wymagającego postępowania sanacyjnego. Jakub Michalak pełnił funkcję zarządcy w postępowaniu sanacyjnym przedsiębiorcy prowadzącego działalność polegającą na wynajmie nieruchomości komercyjnych, a Bartosz Sokół wspierał proces doradczo. Ochrona przed egzekucją, możliwość uporządkowania procesów biznesowych i optymalizacja przychodowa przyniosły korzyści nie tylko dla samego dłużnika, ale również … Czytaj więcej.
  • Wchodzimy w nowy etap działalności!
    Szanowni Państwo, informacja o ogłoszeniu upadłości Getin Noble Bank S.A. to dobry moment na przekazanie Państwu ważnych informacji. Po pierwsze, serdecznie gratulujemy Panu Marcinowi Kubiczkowi powołania do pełnienia funkcji syndyka masy upadłości Getin Noble Bank S.A., tym bardziej, że pełni już funkcję syndyka Idea Bank S.A. To niewątpliwie ogromne wyróżnienie i … Czytaj więcej.

W mediach

Szkolenia i webinary