Marcin Kubiczek i Bartosz Sokół wybrani do Prezydium Sekcji Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Instytutu Allerhanda

Cieszymy się, że KMS może współtworzyć jedną z czołowych eksperckich platform branży restrukturyzacyjnej. Wspólnicy KMS Marcin Kubiczek i Bartosz Sokół weszli w skład Prezydium Sekcji Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Instytutu Allerhanda, otrzymując przywilej pracy na rzecz tej uznanej inicjatywy w kolejnych latach jej działalności. Marcin Kubiczek objął ponadto funkcję Wiceprzewodniczącego Prezydium. 

Gratulujemy nowemu Przewodniczącemu Sekcji Sędziemu dr. Piotrowi Stanisławiszynowi, a także pozostałym członkom Prezydium, doświadczonym praktykom branży restrukturyzacyjno-upadłościowej. 

Już wkrótce poinformujemy o zbliżającej się inicjatywie pod patronatem Sekcji, łączącej obszary podatków i upadłości. Mamy nadzieję, że INSO – Sekcja Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego nadal kształtować będzie rynek insolwencyjny w Polsce, zarówno w ramach corocznego kongresu #INSO, jak i systematycznych działań okołolegislacyjnych i szkoleniowych.