Webinar: Co każdy prawnik powinien wiedzieć o restrukturyzacji

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar, który przygotowali dla Państwa Wspólnicy KMS: Marcin Kubiczek oraz Bartosz Sokół

Zapewniamy sporą dawkę praktycznej wiedzy wynikającej ze skutecznego przeprowadzenia w różnych rolach wielu postępowań restrukturyzacyjnych. Wspólnie zastanowimy się nad odpowiedzią na pytanie: co każdy prawnik powinien wiedzieć o restrukturyzacji? Podczas webinaru omówimy modele postępowań restrukturyzacyjnych. Szczególną uwagę zwrócimy na znowelizowane postępowanie o zatwierdzenie układu. Przedstawimy także wybrane case study z praktyki KMS.

Dostęp do szybkiej i efektywnej restrukturyzacji to jeden z warunków przejścia naszej gospodarki przez czekający ją okres perturbacji, a zatem ważny obszar frontowy trwającego konfliktu ekonomicznego.

Szkolenie adresujemy je do prawników – zarówno pracujących jako in-house, jak i działających w ramach kancelarii adwokackich/radcowskich.  To właśnie Państwo jako pierwsi wiecie o problemach Waszych Klientów i to Państwo jako pierwsi możecie je skutecznie zaadresować. Zachęcamy wszystkich prawników do uczestnictwa w webinarze i przekazania swoim Klientom podstawowej wiedzy o istniejących możliwościach wsparcia przedsiębiorstw.

Webinar odbędzie się 22 marca 2022 roku o godz. 17.00.  

Koszt udziału wynosi 50 zł.

Agresja Rosji na Ukrainę zmieniła perspektywę i trudno dziś mówić lub pisać o czymkolwiek innym. Dlatego postanowiliśmy, że wnoszone przez Państwa opłaty za szkolenie pomnożone zostaną przez nas przez dwa. Cała suma wpłacona zostanie na akcję #biznesdlaukrainy, organizowaną przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Zebrane środki trafią do zbiórki “Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!” organizowanej przez Fundację Siepomaga.pl

Ora et labora, tylko tyle i aż tyle możemy aktualnie zrobić. 

Zapisy prowadzimy na stronie internetowej Restrukturyzacja dla prawników Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!